Meble kuchenne na zamówienie

Projekt kuchni, meble kuchenne

Kuchnia jest miejscem szczególnym każdego domu jest jego sercem, dlatego też projekt kuchni jak i dobór odpowiednich mebli kuchennych jest niezmiernie ważny.

Projekt kuchni powinien być tak dobrany aby zapewniał pełną, możliwą funkcjonalność jak również, nadawał wnętrzu przytulnego klimatu. Projekt zabudowy kuchni powinien uwzględniać także wyposażenie kuchenne tzn., lodówka, kuchenka czy zlewozmywak, oraz wybór oświetlenia.

Nasze studio w swoich usługach posiada indywidualnie przygotowane meble kuchenne na zamówienie przystosowane do potrzeb klientów, jak również można znaleźć w naszej ofercie już gotowe, oryginalne projekty kuchni klasycznych i nowoczesnych. Zapraszamy do naszego studia mebli kuchennych, nasi projektanci, przedstawią Państwu naszą bogatą ofertę mebli kuchennych, szereg ciekawych, funkcjonalnych rozwiązań, pomysły na małą kuchnię.

W ofercie posiadamy: kuchnie klasyczne, kuchnie nowoczesne, a także dodatki dekoracyjne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych realizacji nowoczesna kuchnia.

 

 

 

 

Porady:

 

Oświetlenie – Kuchnia jest miejscem najczęściej użytkowanym w domu. Organizując oświetlenie kuchenne, warto zastosować trzy rodzaje oświetleń.

 

Oświetlenie główne załączane przy drzwiach wejściowych do kuchni. Dobrym i wygodnym wyborem będzie lampa z regulatorem natężenia, pozwalająca na zapewnienie dobrego oświetlenie, oraz stworzenie nastrojowego klimatu.

Oświetlenie funkcjonalne może być zamontowane pod cokołami wiszących szafek oraz nad zlewem, jest bardzo przydatne podczas pracy na blacie kuchennym.

Oświetlenie nastrojowe, dekoracyjne, można zastosować we wnętrzach przeszklonych szafek, podświetlając ciekawe dodatki na półce czy blacie, sprawdzą się małe punktowe lampki.

 

 

Mała kuchnia – jak zaprojektować małą kuchnię tak aby była to kuchnia wygodna a przy tym funkcjonalna

Jak zagospodarować małą przestrzeń tak aby optycznie powiększyć małą kuchnię?, wiele osób boryka się z takim zadaniem. Proponujemy kilka rozwiązań.

Ciasna kuchnia zamknięta.

Jeśli mamy taką możliwość, małą kuchnię otwieramy na inne pomieszczenia np. pokój gościnny. Mała kuchnia otwarta na pokój stanie się optycznie większa a przede wszystkim jaśniejsza dodajmy, że mała kuchnia lubi jasne pastelowe kolory, jasne faktury czy kafelki.

Jakie meble kuchenne wybrać do małej kuchni?

Szafki kuchenne nie powinny tworzyć jednolitej bryły zwłaszcza szafki wiszące. Szafki wiszące mogą być np. w innym kolorze niż dolne szafki, ponadto w szafkach wiszących możemy zastosować przeszklone matowe fronty podświetlane od środka, które nadadzą kuchni lekkości, to wszystko da wrażenie przestrzeni. Najważniejsze, to nie zagracajmy małej kuchni sprzętem z którego korzystamy rzadko, schowajmy go na półkę, złym pomysłem jest również ustawianie drobnych akcesoriów kuchennych na blacie tj. noże, pojemniczki itp.